Ja & WOW

Nazywam się Jola Taperek i tworzę momenty WOW w życu i biznesie.

Jako certyfikowana trenerka mentalna, trenerka biznesu i mentorka, dbam o dobrostan mentalny przedsiębiorców, pracowników i ich rodzin. Wdrażam trening mentalny w codzienne życie prywatne i zawodowe z pasją i ogromnym poczuciem sensu. Jestem przekonana, że dobrze działająca firma (w tym także rodzina) to taka, w której kadra zarządzająca i zespół mają ogarnięty mental.

Niemożliwe? – nie istnieje! – Przynajmniej do momentu, kiedy nie sprawdzę wszystkich dostępnych rozwiązań.

Trening mentalny to spełnienie moich zawodowych marzeń, ponieważ uwielbiam, kiedy ludzie realizują swoje plany i tworzą własny, szczęśliwy świat.

Jestem też trenerem zmiany, trenerem biznesu i coachem z międzynarodową certyfikacją.

Wspieram, szkolę, zmieniam i poszerzam perspektywę, pracując metodą 360 stopni.

Wraz z Jakubem B. Bączkiem i zespołem #MentalPower tworzę Akademię Trenerów Mentalnych Biznes.

Swoją przygodę z własną firmą rozpoczęłam w 2004 r., tworząc szkołę językową Modern School w Olsztynie. Tu osiągnęłam wszystko, o czym marzyłam, dlatego postanowiłam znaleźć nowy zawód dla siebie. Przez kilka lat szukałam swojej drogi. Wzięłam udział w wielu ważnych i wartościowych szkoleniach, zdałam kilka egzaminów z międzynarodową certyfikacją. Jednak wciąż czułam, że to nie jest w 100% to, co chcę robić w życiu. Pewnego dnia trafiłam na trening mentalny, który prowadzę z pasją, z flow i ogromnym poczuciem sensu oraz spełnienia.

Stworzyłam nową markę Mental WOW Academy. To miejsce mentalnej mocy, gdzie łączę swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności biznesowe, wspierając ludzi w odkrywaniu wewnętrznego potencjału, realizowaniu planów i spełnianiu marzeń.

Możesz mieć wszystko, czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć.

- Robert Anthony

Trening mentalny to trening na wielu płaszczyznach. Przeprowadzam swoich klientów przez proces zmiany. Towarzyszę zarówno pod ścianami mentalnymi jak i kompetencyjnymi. Pracuję z umysłem, emocjami i wewnętrznym balansem. 

Pomagam ludziom:

Prywatnie kocham podróże, muzykę, kino i dobre jedzenie. Jestem mamą dwóch córek: Gabrysi i Łucji.

Jeśli chcesz mieć dobre i szczęśliwe życie, realizować się zawodowo i prywatnie, a w tym wszystkim mieć czas dla siebie – skorzystaj z sesji indywidualnych oraz warsztatów treningu mentalnego. Trening mentalny to inwestycja w lepsze życie, a zmiana nastąpi na wielu płaszczyznach.