Mental WOW

Mental WOW to sesje treningu mentalnego, podczas których pracujemy w obszarze zmian
w życiu osobistym.

Wspólnie określamy Twój cel oraz strategię działania, a ja towarzyszę Ci w drodze do znalezienia najlepszego dla Ciebie rozwiązania, w zgodzie z Twoim potrzebami i wartościami. Na każdej sesji wykonujesz wartościowe ćwiczenia, które wspierają Cię w procesie zmiany.

Jeśli chcesz:

Mental WOW to najlepszy wybór dla Ciebie, Twojego partnera lub dziecka.

Pakiet 11 sesji: 3850 zł

Skorzystaj z sesji indywidualnych, dopasowanych do Twoich potrzeb. Na początku określimy Twoje cele, następnie wybierzemy odpowiednią dla Ciebie strategię i będziemy systematycznie pracować nad zmianą, wykonując wiele ćwiczeń i zadań.

Pakiet zawiera 10 cotygodniowych sesji oraz dodatkową sesję superwizyjną. Miesiąc po zakończeniu pracy, spotykamy się ponownie, aby przyjrzeć się Twoim nowym działaniom i wprowadzić ewentualne zmiany.

Każda sesja trwa 75 minut.

Nie możesz zapłacić jednorazowo? Zapłacić w 3 nieoprocentowanych ratach.

Pamiętaj proszę, że aby dotrzeć do celu, trzeba przebyć całą drogę. Jeśli zależy Ci na długotrwałych i realnych efektach – tutaj na skróty się nie da. I co najważniejsze, dostaniesz moc inspiracji i wsparcie w każdym tygodniu, a to jest bezcenne.

Sesja interwencyjna: 600 zł

Masz palący problem, który wymaga szybkiej decyzji? Skorzystaj z jednorazowej sesji interwencyjnej. Podczas 2-godzinnego spotkania przyjrzysz się problemowi metodą 360 stopni i podejmiesz konkretne działanie.